Роман Кулик, молодший лейтенант (хорунжий) у Збройних Силах України
Роман Кулик, молодший лейтенант (хорунжий) у Збройних Силах України

Уже є частка громадян, що дивляться у майбутнє і бачать там Україну, яка спалила у вогні революції та війни своє колоніально-совкове минуле, сирітські комлекси і перетворилась на повноцінного суб’єкта міжнародної спільноти. Майбутнє без баласту РФ.

А є значна частина еліти, що «трохи» не встигає за авангардом і збиває перші лави з кроку — типу Бориса Ложкіна з його новинкою «Четверта Республіка»:

«Будущее Украины – как бы мы к этому ни относились – неразрывно связано с будущим России.

Миллионы украинских граждан исторически тяготеют к русской культуре, да что там тяготеют – просто являются носителями русской культурной традиции. Наша задача – сделать так, чтобы они не чувствовали себя чужими внутри украинского политического проекта».

Складно чекати іншої позиції від бізнесмена, що всю кар’єру продавав українському споживачу російський/російськомовний медійний продукт. Видавав «Комсомольскую правду», співпрацював з усіма українськими олігархами, звик вести справи з російським капіталом та врешті-решт продав свою компанію Олександру Курченку ).

Не подумайте, мене захоплює його ділова хватка і бізнес-кар’єра. Просто вона якраз і пояснює відсталість його поглядів та небажання перегорнути сторінку, залишивши позаду все «братнє» гівно.

Хотілось би передати Ложкіну, що «русской культуры» немає як такої — достатньо почитати Горького Лука і Сашка Лірника, аби в цьому пересвідчитись.

А «міліони носіїв» міфічної роскультури цілком комфортно почуваються в Україні, а не всередині «українського політичного проекту». Досить уже слоупочить із цими архаїчними тезами.

Ложкін Медведчук Ложкін Пінчук Ложкін Порошенко Ложкін х

БЕЗ КОМЕНТАРІВ