Роман Кулик, молодший лейтенант (хорунжий) у Збройних Силах України

Можливо не в курсі всіх обставин підпалу «Pizza Veterano» у Дніпрі, але слабо віриться, що це «мстя» за візити президента туди, чи в київську піцерію. Думаю все набагато банальніше: в Дніпрі, як і в будь-якому місті, дохріна ублюдочної вати, яка притихла після пожежі в одеському будинку профспілок, першого року війни, низки інцидентів з автовцями, ультрасами, коли латентним колаборанами вказували на їх місце. Але потроху, з ростом настроїв, які можна охарактеризувати гаслами як «втому від війни», вся ця бидлота почала піднімати голову.

А «Pizza Veterano» – це ж як дразнящий символ «нового порядку», створений руками військових, символ потенціалу ветеранської спільноти, сталий подразник на мапі міста. Вночі, стиха підпалили – дрібна капость гопоти. Таких випадків нібито побутового протистояння по країні – достатньо багато, але вони не завжди стають резонансними. І це точно далеко не останній інцидент з такою кон’юктурою учасників.

Але ж тішить, що сьогодні зібрались прихильники закладу й допомогли команді прибратись. А паліям, незалежно від мотивів, слід рученьки-ніженьки поламати.

Джерело: Роман Кулик

БЕЗ КОМЕНТАРІВ