Роман Кулик, молодший лейтенант (хорунжий) у Збройних Силах України

Глянув як відео судді Солом’янського райсуду Вікторії Кицюк, так і відео з відеореєстратора патрульних, що її затримали. І тут немає предмету для суперечок: вона порушила ПДР і патрульні застали її на місці правопорушення. Для початку попросили покинути машину і показати документи, що встановлять особу. Вона тупо проігнорувала поліцейських і, кидаючи шаблонні фрази аля «хлопці, я жінка, що ви хочете, відійдіть від мене», спробувала залишити місце інциденту і класти болт на патрульних. Після кількох метрів її дефіле у поліцейських увірвався терпець, її посадили в машину, згодом одягнувши кайданки для доставлення у відділок і складення адмінпротоколу. На що мають повне право, оскільки особа відмовилась показати документи.

Але найбільш позабавило в цій історії інше: друзі судді, що постійно крутились поряд і хамили патрульним. «Режим ушел, а нищеброди за 8 тысяч остались» –, на цьому місці я прямо відчув класову солідарність із патрульними, бо в армії заробляв не більше 10, а зараз – у районі 8. Ну форменні ніщеброди :)

Люблю моменти, що обламують людей із вірою у вищість своєї страти над загальноприйнятими правилами і соціумом.

Сміявся з фрази поліцейського до екзальтованої пані в шубі, що постійно курила й дорікала патрульному нечоловічою поведінкою: «Будь ласка, не чіпайте мене. у вас така гарна шуба, а в мене брудна від роботи форма. Боюсь, щоб ви не забруднили себе. Я ж за вас хвилююсь»:)

І тут з боку, від одного із захисників Кицюк: «….ніщєброд…..».

Але боюсь тут буде повторення полтавського інциденту. Як хтось забув: полтавські патрульні влітку 2016-го затримали суддю Олександра Струкова, який припаркував свій не внесений у декларацію nissan у забороненому місці, так само відмовлявся представитись, «бикував» й тікав від поліцейських. Ті одягнули на нього кайданки і склали адмінпротокол. Але згодом суддя Струков подав позов на патрульних і адмінпротокол із жалюгідним штрафом був скасований.

Я жартував про класову солідарність із конкретно цими патрульними, але класова солідарність суддів – це ніх**на не жарт, а монолітний непорушний принцип.

Джерело: Роман Кулик

БЕЗ КОМЕНТАРІВ