Роман Кулик, молодший лейтенант (хорунжий) у Збройних Силах України

Які цікаві розборки виринають з ради душпастирської опіки при Міноборони. Днями Полторак реагував на зашквар з формуванням громадської ради при МО, куди набились фіктивні, бездіяльні й місцями проросійські ГО, на які з бюджету піде 70 млн. гривень.

А зараз тільки демарш митрополита УПЦ КП Іоана, його вихід з Ради душпастирської опіки при МО, розворушив проблему капеланства в ЗСУ.

Виявляється, московський патріархат досі має сильні позиції в раді. Це при тому, що вони ніколи системно не організовували направлення своїх капеланів у частини і не підтримували армію, а їхні «священники» часто виступали інформаторами для росіян.

Виявляється, нещодавно були вибори голови цієї РДО, на якій переміг делегат протестантів, що поставив на посаду секретаря… представника УПЦ МП. Пид час голосування утримались лише представники УАПЦ і мусульманської спільноти (!!!).

Точно знаю, що в НГУ (більш ніж переконаний, що і в ЗСУ теж) скоро вводитимуть штатно-облікові посади капеланів за зразком Армії США. Звісно, цей процес координуватиметься Радою душпастирської опіки. І як ви думаєте, які «священники», якого патріархату і якої орієнтованості потраплять у більшість частин? Очевидно ж. Явно не служителі Київського патріархату, представники яких становили левову частку адекватних і крутих капеланів.

І УКП МП отримає класну можливість легально і законно розбудувати в силових структурах власну мережу інформаторів і агітаторів, що будуть потроху розкладати армію. Причому за це вони ще й отримуватимуть гроші з держбюджету. Це просто пі***ц.

Джерело: Роман Кулик

БЕЗ КОМЕНТАРІВ