Роман Кулик, молодший лейтенант (хорунжий) у Збройних Силах України

Аброськін пішов на підвищення до заступника голови Нацполіції. Не дивно, по ідеї ж в поліцію Донецької області мали стікатись відсіяні атестацією кадри. Але ж цього так і не сталось, бо більшість відновилась чи відновлюється в судах, а атестаційні комісії перетворились на «свої оцінюють своїх»). Ну то таке. Пригадались два нещодавні скандали з поліцією.

Один безпосередньо зав’язаний на Аброськіну:

1/ це заборона на полювання та ввіз у Донецьку область всіх видів зареєстрованої легальної мисливської зброї. Хотіли притиснути блокадників, а натомість поставив під удар волонтерів і снайперів ЗС (багато з яких використовують якраз карабіни калібру .338). Детально про це писав координатор The People’s Project Максим Рябоконь: https://goo.gl/ajzgOk. Проте за кілька днів реліз прибрали із сайту і заборону ніби відмінили. Гуд.

2/ і перл від Луганської поліції. Слідчий і прокурор з Рубіжного приїхали у Київ вручити музиканту Василю Лютому підозру. За що? Тут просто забійна історія. У 2008-му він переїхав в Рубіжне, де працював вчителем і займався просвітницькою роботою. 21 квітня 2014-го брав участь у невеликому проукраїнському мітингу. На них напали проросійські ублюдки, розігнали акцію, а Лютого побили. Знайшли в нього ніж – і передали такій же ублюдочній міліції Рубіжного, яка ніхрена не зробила для захисту проукраїнських містян.

І зараз Лютого намагаються притягнути до відповідальності за цей ніж по ч. 2 ст. 263 ККУ (незаконне поводження з холодною зброєю). Ні разу не сюрреалізм.

І чорт, як «дивно», що під час вторгнення окупанта активіст вийшов на ризиковану акцію з ножем, усвідомлюючи, що його можуть зарізати, як свого часу Дмитра Чернявського, поки зассана міліція відсиджуватиметься у відділку. Тоді вже варто було брати карабіна й кілька гранат, чого уж там дріб’язкувати.

Ось, думаю нагадаю про наше зашкварне МВС, поки генетично споріднені діти не заполонили стрічку)

Джерело: Роман Кулик

БЕЗ КОМЕНТАРІВ