Роман Кулик, молодший лейтенант (хорунжий) у Збройних Силах України

Думаю ще свіжі спогади, як за кілька співробітників охорони «мегамаркету» затягли молодого хлопця в підсовку, надавали йому по ребрам, не випускали кілька годин і того витягли тільки завдяки втручанню випадкових людей та Приймаченка/Сененка?

І ось повторення ситуації, тільки ще жорсткіше:
Сьогодні активісти «Відсічі» приїхали у «SkyMall» влаштувати акцію бойкоту російському магазину «Gloria Jeans», чия продукція виробляється на заводі в … окупованому Луганську.
Більше того, з подачі активістів 13 липня СБУ відкрила кримінальне провадження по цій мережі магазинів.

Натомість учасників абсолютно безконфліктної (якої ж іще, ну це ж «відсіч») акції скрутили, частину побили, а потім закрили у підсобному приміщенні, де відбирали телефони і плакати.
Наприклад: https://www.youtube.com/watch?v=hWh12v57lKg.

Деталі, відео і скріни дописів учасників зібрали тут:
https://rau.ua/…/ohranniki-skymall-izbili-proukrainskih-ak…/

Ну ви зрозуміли, про закон «Про охоронну діяльність» чи елементарні інструкції по роботі з громадянами тут не чули. Черговий випадок перевищення повноважень і просто бидло-поведінки від охренівших охоронців. Минулого разу в такій ситуації «мегамаркет» отримав хорошу порцію копняків, не бачу причин оминути увагою цих «героїв». SkyMall, не позорьтесь, розберіться зі своєю охороною і розірвіть оренду «Gloria Jeans».

А хто має бажання підтримати активістів: 22 липня о 13:00 на 2-му поверсі відбудеться повторна акція.

Джерело: Роман Кулик

БЕЗ КОМЕНТАРІВ