Роман Кулик, молодший лейтенант (хорунжий) у Збройних Силах України

Я зовсім не проти, щоб Європейська мовна спілка (з чітко характеризуючою абревіатурою «EBU») таки відсторонила Україну від проведення «Євробачення» років на три – цю можливість озвучив голова оргкомітету. Якщо вони хочуть накласти на нас санкції за виконання закону – прапор в руки та глибоко в інші частини тіла.

Контингент комітету досі не розуміє ситуації на континенті та ніби живе у світі єдинорогів та утопічного миру, де всі народи любляться і братаються, війну можна побачити лише в затишному кінотеатрі, а Європа – флагман наївного пацифізму.

У нас же плюси від «євро бачення» вже давно бачать хіба у вигляді ремонтів окремих локацій міста, де проходитиме конкурс. Що тупо, бо якби міський голова якісно виконував свою роботу – то бодай віддалено схожі ремонти відбувались би по всьому Києву, а не раз в кілька років. Але ж ні, все проходить в авральному порядку і в останні кілька днів перед «Євробаченням».

Туристи, підвищення престижу? Потенціал конкурсу для підняття авторитету України вже показав скандал із Самойловою, а після прогулянки Хрещатиком складається враження, що велика частина іноземців сюди приїхали в пошуках специфічних розваг, але точно не для пісенного конкурсу.

Тож як на мене, вливання немалих бюджетних коштів в цю беззмістовну хрінь втратила будь-який сенс.

Джерело: Роман Кулик

БЕЗ КОМЕНТАРІВ