Роман Кулик, молодший лейтенант (хорунжий) у Збройних Силах України

Щоб ми не забували, де тут найбільш охренівші попи:
УПЦ МП з 2010-го тихо перебудували, точніше знищили, низку історичних об’єктів і забудували частину Києво-Печерської Лаври новими приміщеннями. «Схеми» зняли розслідування, як куратори Лаври ціленаправлено міняють обличчя Лаври, ігноруючи ЮНЕСКО, Мінкульт і дирекцію заповідника: https://www.radiosvoboda.org/a/news/28557349.html.

Знесення історичних пам’яток прикривається «спадщиною Януковича»: підпільним Планом розвитку території Лаври, який у 2012-му був подарований наміснику Лаври саме для ситуацій такого типу: виселить інфекційну лікарню з історичної будівлі і в’є*ать у неї баню (!!!). Два роки будівельники зводили її, а головний архітектор заповідника відповідає: «ну вони на вихідних будували, потроху, потроху, так і сталось… ну ми писали в Мінкульт, ЮНЕСКО… це порушення, але трапилось як трапилось».

Після одного з візитів на «Книжковий Арсенал» ми з Олександр Креденцер й Rita Degtiarova вирішили пройтись Лаврою і підмічали дивну «новизну» комплексу, але я і подумати не міг, що все так катастрофічно, а МП-шні намісники з 2010-го року руйнують історичне обличчя Лаври, підміняючи автентичність об’єктів спадщини ЮНЕСКО банями і суто московського типу «естетикою». І що найбільш ідіотичне в цій ситуації – ніхто не може дати їм по шапці і бодай зупинити процес.

Джерело: Роман Кулик

БЕЗ КОМЕНТАРІВ