Роман Кулик, молодший лейтенант (хорунжий) у Збройних Силах України

Трохи прояснилось із Рефатом Чубаровим, який йде на вибори у списку партії «Сила і честь» Смешка. Його прізвище в першій десятці партії Смешка здивувало найбільше. Враховуючи, що там фігурував лише один Чубаров, подумав, що кримські татари порозкидують своїх представників по кількох партіях і партія Смешка-Гордона лише одна з них. Так воно і виявилось, ось зі слів Чубарова:

У списку «Європейської солідарності» будуть Мустафа Джемілєв і Ахтем Чійхоз.

В «Українській стратегії» – Еміне Джаппарова.

У «Голосі» ще два представники кримських татар.

І Чубаров у Смешка.

Звісно, для татар критично важливо завести в Раду якомога більше своїх, щоби представництво їх народу було на рівні групи депутатів, які зможуть лобіювати інтереси кримських татар і мати доступ до міжнародних майданчиків. А не складалось із одного-двох парламентарів. Тому делегували своїх медійних персонажів по всіх партіях, які мають можливість пройти по останній соціології (за виключенням «Стратегії» Гройсмана, але думаю там інші мотиви). І ось Чубаров у списку прохідного Смешка.

Неприємно. Особисто для мене усі, хто пішов до партії Смешка тепер апріорі потрапляють в категорію підозрілих. Здавалось би постійної фанатичної підтримки Гордона та роботи «112» на розкрутку Смешка достатньо, щоби триматись від нього подалі.

Джерело: Роман Кулик