Роман Кулик, молодший лейтенант (хорунжий) у Збройних Силах України

Ледве додивився, але на одному місці покоробило:

«робить активні перестановки у вищому командуванні армії… роздає звання генералів більш, ніж 20-ти особам, серед яких – відповідальний за безпеку арсеналів та складів».

І тут ми мали повірити, як обраному президенту і його команді болить за армію. От прям руки чешуться взятись будувати її, повертати розкрадене Порошенком і його «паркетними генералами» майно, призначати своїх, перевірених офіцерів!

Тільки чомусь в цій чудовій команді не було експерта по оборонці аж до першого туру, так вони переймались війною та армією. Аж перед другим туром аврально орендували гриценківського Апаршина. Який активно почав латати цю дірку в експертах зекоманди. Тільки вже договорився так, що його ненавидить купа ветеранів та діючих військових. Так тримати.

Якби Наєва, який більше року (!) на посаді командувача ООС, не змінили на Сирського – він би ще мінімум півроку був на посаді. Судячи з темпів пошуку зекомандою кандидатів на безпековий сектор. Після інавгурації став кого захочеш, для призначення командувача ООС не треба парламенту (якщо для когось це секрет), до чого ці істерики.

Уже той факт, що зекоманда невтомно розганяє ідіотизм, що планова зміна командувача ООС із Наєва на Сирського – це западлянка Порошенка, розплата Наєву за погане голосування військових (о боже, Алексу Джонсу таке дєрьмо і не снилось) чи спроба «замести сліди злочинів на фронті» (чиста шаріївщина) уже достатньо говорить про їх адекватність та поінформованість станом війська. Тепер Зеленський озвучує це ще і особисто.

І по званням. На 100% впевнений, що Зеленський не знає жодного з 24 офіцерів, які отримали генерала, окрім начальника Озброєння Шевцова з суфлера. А там багато достойних військових. Але у зверненні Зеленський всіх виставляє в негативному світлі. Нібито всім «генералів» роздали просто так чи в порушення законодавства. Те ж саме і по Героям. У цій частині було особливо тошно слухати.

Джерело: Роман Кулик