Роман Кулик, молодший лейтенант (хорунжий) у Збройних Силах України

Найбільш інфантильній частині виборців Зеленського, які понапридумували собі казок, повірили в натяки чи його нереальні обіцянки, зекоманда робить боляче з першого дня після перемоги:

  1. Данилюк озвучує очевидні речі, що тарифи – взагалі-то не дуже президентська справа. 39% українців, що за квітневим опитуванням найбільше хочуть від президента саме зниження комуналки, уже мали б відчути певний, гм, дискомфорт.
  2. Той же Данилюк (який уже в гробу бачив МЗС, за кілька днів після свого представлення у якості експерта по міжнародні в команді Зеленського) пояснює, що новообраний президент не організує масових посадок корупціонерів:
    «Стосовно посадок. Що може зробити президент? Він не буде втручатися в процеси і заважати антикорупційним органам робити свою роботу. Сам він не може саджати чи не саджати людей – тоді він нічим не відрізнятиметься від старої системи».

Скрегоче зубами та частина виборців, яка жадала уже за місяць-другий побачити голови Порошенка/Гройсмана/Парубія, настромлені на огорожу паркану АП.

  1. А в.о. новообраного президента Разумков якби озвучує очевидне щодо завершення війни:
    «Это длительный процесс, который не может закончиться завтра».

Та ви що? Для чого ж було всю кампанію використовувати проти Порошенка аргумент «чому війна досі триває?!», тормози. Зрізали відсотки і на «втомі» населення від війни – тепер віддувайтесь.

Мямлили і не давали конкретних відповідей на питання всю кампанію. А тепер пішов процес вимушеного просвітництва ситуативних виборців зекоманди. І це добре в усіх відношеннях.

Джерело: Роман Кулик