Роман Кулик, молодший лейтенант (хорунжий) у Збройних Силах України

Трохи повернусь до теми Портнова, а головне метаморфоз у сприйнятті цього персонажа. А він обрав просто безпрограшну тактику борця з «колишнім режимом». Уже на «newsone» анонсували його передачу «Преступление и наказание» (омг, малороси).

Такий собі прокурор по відношенню до всіх із колишньої влади. Порошенко, Парубій – усіх «бере в приціл». І багатьом же це подобається. Наскільки, що готові закрити очі на минуле Портнова і його роль в подіях 2013 року. Природній союзник по критиці ж. На фоні цього любо-дорого дивитись, як наші патріоти, що ці 5 років люто ненавиділи усіх представників влади, уже прямо чи опосередковано стають на захист Портнова.

Конкретний приклад: коли Губерський спробував тихо взяти на роботу Портнова – це викликало закономірне підгорання. Наступного ж дня під КНУ зібралась спонтанна різношерста компанія. Окрім студентів, випускників КНУ та безпартійного наріду, які становили більшість, я бачив там кандидатів чи членів команд «Голосу», «Європейської солідарності», «Свободи», С14, навіть кілька людей із «РНС». І достатньо багато тих ФБ-друзів, яких би до президентських виборів можна було віднести до умовного табору «зрадофілів». І тоді, і зараз – ця класифікація немає сенсу, але тут вживаю термін для пояснення неоднорідності кількасот учасників акції.

Акції, яка вдалась, по меншій мірі станом на сьогодні. Губерський скасував наказ, вибачився, Портнов публічно нібито відмовився боротись за поновлення. Але що робить частина наших патріотів? Навіть не беру до уваги тих постійних скептиків, які навіть тимчасову тактичну перемогу спішать замурувати десятками коментарів «це даремно», «відсудить», «поновить» тощо.

Публіка, яку тут згадую, скрупульозно вивчає фото з акції, знаходить там кількох людей (навіть не організаторів) з команди «Європейської солідарності», старанно обводить їх, малює стрілочки – і вуаля: студенти – стадо овець, яких використав Порох, щоби насолити Портнову, який «заганяє його в тюрму» через ДБР.

Блт. Блт. Звісно ж це все розганяє «Страна», «newsone» і решта їм подібних ЗМІ. Уловлюєте, до чого я веду? Портнов уже не є антагоністом в цій історії. Активісти, які миттєво зреагували на його повернення в КНУ – або проплачені, або під впливом провокаторів Порошенка. Їх результат знецінений, вся ситуація – розбірки «колишньої злочинної влади» та «фахового юриста» Портнова. Який… ну неоднозначний персонаж, але ж як розносить Пороха!!

Який фейспалм. Патріоти, да да.

Джерело: Роман Кулик