Роман Кулик, молодший лейтенант (хорунжий) у Збройних Силах України

Громадянам, які наскільки наївні, щоби повірити у відкритість, щирість та спроможність Зеленського балотуватись – все одно нас*ать на всілякі там розслідування. «Схем» чи когось іншого. Щоб у нього не знайшли, хоч тону герича. Так само його потенційному електорату і прихильникам пофіг на відверту пов’язаність Зеленського з Коломойським. Тут не те що охоронна фірма останнього возить «слугу народу» по місту – хоч би викрили прямий донат Коломойського «зекоманді» (чи як їх називають), його фанам було би абсолютно нас*ать і на це. В цьому їхня «сила». Завжди знайдеться мільйон аргументів на виправдання свого улюбленця і міфічні докази його повної незалежності та свободи волі.

Так само як і мені в цілому паралельно на результати цього розслідування. Трохи смішно, що він безпринципний брехун і це лише підтверджується з часом…. еее, так, ну як багато хто з нас і думав – ще до появи його ім’я в соцопитуваннях. Чи ніхто не здогадувався, що роками заточений на «смаки» рос. ринок Зеленський так одразу кинув прибуткові контракти, зв’язки та фірми в РФ. Хаха. І яка дивина, що рєбята Коломойського тепер супроводжують його. Але це ж ні про що не говорить, він селфмейдмен, а ти завідуєш!!!

Тотальна більшість моєї френд-стрічки і так в упор не сприймає цього персонажа – ні як реального кандидата, ні тим паче як президента України. Як до, так і після матеріалу «Схем». Максимум – ці банальні «рейганівські» дискусії (та скільки можна, блт, заспокойтесь уже).

У такій ситуації ніякі розслідування особливо нічого не змінять. Його аудиторію серйозно торкне хіба руйнація образу простого хлопака з народу, який добився і лишився своїм у доску шутніком. І то під питанням.

Буря в стакані, коротше, хоча місцями весело через перли його «зеармії».

Джерело: Роман Кулик