Роман Кулик, молодший лейтенант (хорунжий) у Збройних Силах України

Про хворого виродка з Нової Зеландії. Бо в стрічці натикаюсь на переклади «маніфесту», якісь «серйозні» обговорення його персони і тез.

Після останньої хвилі масових розстрілів частина американських ЗМІ дійшли до простого правила: не робити із себе платформи для трансляції ідей терористів і психопатів. У більшості випадків ці навіжені скоти просто хочуть слави.

А не донести до мас якісь високі ідеї. Закомплексовані убогі особи, які прагнуть записати себе в історію гучним нападом і вбивствами. Оскільки нічим іншим зробити цього не здатні. І надмірна увага та обговорення суспільством їх персон лише породжує все нові випадки актів терору.

Тому більшість західних ЗМІ та подкастери, яких я дивлюсь – не згадують навіть імені убивці. І прямо не цитують його заяв, маніфестів, чи яку ще там хрінь це мурло підніме собі на щит. Увага на сім’ї загиблих і на явні суспільні проблеми, які оголюють такі трагічні ситуації. Але ніякої уваги персоні чи учасникам групи індивідів, які вирішили, що розстріляти беззбройних людей в мечеті – це спосіб щось показати чи довести людству.

А тут же маємо групку терористів-дегенератів, які живуть у Новій Зеландії, а не в с*аній КНР, і мали десятки способів та інструментів артикулювати свої думки. Натомість убили 50 віруючих людей, які не мали жодної можливості захистити себе і своїх близьких. Поміж них і діти, віком від 3 років.

Дехто (на диво і такі траплялись) навіть пробували виправдовувати його дії. Ну, рєбята, з таким підходом рано чи пізно доведеться крізь пальці дивитись на в*раних ідільців та їх діяльність.

Причому ефект від таких навіжених атак ЗАВЖДИ протилежний від тих цілей, які собі ставлять терористи. Дискредитують ідеї та людей, яких згадують терористи. Згадати бодай Брейвіка. А ісламісти уже підняли собі на прапори Крайстчерч і використають його на повну у своїй пропаганді.

Джерело: Роман Кулик