Роман Кулик, молодший лейтенант (хорунжий) у Збройних Силах України

Інформація по новому голові Донецької ВЦА Павлу Кириленку підтвердилась – рідний брат дійсно живе на окупованій території та працює в МГБ. Зеленський представляв його в Краматорську і відреагував на питання по темі. Так виявляється у Кириленка взагалі уся сім’я живе на окупованій території:

«Ми всі розуміємо, що там живуть такі ж українці, як і ми. Ми повинні це пам’ятати. Звичайно, що у Павла там сім’я, там батьки його і там брат… Батьки там живуть, це їх земля, вони вважають себе українцями, вони нікуди не хочуть переїжджати. Я розумію, Павло пропонував… зрозуміло, це їхній вибір», – сказав Зеленський.

«А що стосується брата Павла…то з братом він не розмовляє через політичні розбіжності. Сам Павло залишив ту територію, перебуває в Україні, працює в Україні з перших днів окупації!».

Ех. Що тут сказати. На всю Україну хедхантери офісу президента не змогли знайти компетентну людину, в якої усі родичі не сидять в ОРДЛО, а брат – в МГБ. І президент робить вигляд, чи то дійсно не розуміє, які це ризики як для самого Кравченка, так і його сім’ї, так і для адміністрації Донеччини.

Джерело: Роман Кулик