Роман Кулик, молодший лейтенант (хорунжий) у Збройних Силах України

У своєму свіжому 15-хвилинному «теславідео» Зеленський коментує завершення війни і попередників:

«Ну, питання з війною дуже складне. Я думаю, що якщо ти хочеш зупинити війну – ти її обов’язково зупиниш. Я впевнений, що минула влада не хотіла цього робити».

О боже. Бідна жертва проросійської пропаганди. Або тормоз. В України є одна легка можливість зупинити війну – здатись на милість агресору.

І узагальнена «минула влада» (очевидно в першу чергу тут мається на увазі Порошенко) могла швидко закінчити війну лише повною капітуляцією перед Росією. Але бути знесеною в процесі.

І більше 5 років держава боролась – десь менш вдало, десь більш. Але не здавалась росіянам. Тому і всі переговори стали на паузу через Путіна – нічого, прийнятного росіянам, Україна їм просто не пропонувала. Тому вони почали висотували ресурси з України і чекали підходящого моменту – в нас же демократія, врешті-решт.

А тепер новий президент повторює російських пропагандистів тезами, шо попередня влада не мала наміру завершити війну. Піфф. Як же він сам себе заганяє у пастку. Бо якщо там є бодай грам розуміння національних інтересів, і Зеленський не збирається капітулювати – його чекає ціла каденція війни. І така ж критика, яку він зараз використовує.

Джерело: Роман Кулик