Роман Кулик, молодший лейтенант (хорунжий) у Збройних Силах України

Сергій Лещенко бідкається, чому це екранний образ Голобородька не відділяють від реального Зеленського в політиці. Дійсно, з чого б це, якщо вся кампанія зекоманди будувалась від А до Я на образі Голобородька, нарізці кліпів зі «Слуги народу», паразитуванні на аналогіях уявного Зеленського-президента з його персонажем у серіалі.

Із чого б це частині суспільства (досить великій, як показав перший тур) сприймати Зеленського як гібрид реального політика із серіальним персонажем? Ну прям дивина.

Нюанс у тому, що якраз велика частина ФБ-аудиторії таких асоціацій і немає. І сприймає Зеленського без конотацій із серіалом, а виключно як політика-новачка. Тому таке критичне ставлення. Бо коли зняти окуляри «Слуги народу» – то на місці Зеленського абсолютна пустота. Була, на початку кампанії. Зараз же – мікс тотальної некомпетентності, мутних персонажів у куцій команді та «приховані» ляльководи, поки поодинокі спалахи українофобії, колективне хамство і втеча від будь-яких форм прямої дискусії. Тож не в тієї аудиторії Лешенко запитує.

Джерело: Роман Кулик