Роман Маселко, адвокат Небесної сотні і Автомайдану

Майже дві сотні суддів, які засуджували невинних у часи Майдану, мали бути люстровані – звільнені та отримати на 10 років заборону займати будь-яку посаду у органах влади.

Але жоден суддя не люстрований.

А знаєте чому ? Бо для люстрації потрібно, щоб їх рішення було у Реєстрі судових рішень. А їх там немає, бо ці ж судді не внесли. А якщо і внесли, то голови судів без проблем видають довідку, що люстрація на них не поширюється. І робиться це на підставі довідок ДСА, яке очолює З.Холоднюк, який сам мав би бути люстрованим.

Зараз ці питання мали би аналізуватись ВККС при проходженні оцінювання. Але так виглядає, що недолюстрований суддя це саме те, що хоче бачити влада в «оновлених судах».

Майже дві сотні суддів, які засуджували невинних у часи Майдану мали бути люстровані – звільнені та отримати на 10 років заборону займати будь-яку посаду у органах влади.Але жоден суддя не люстрований. А знаєте чому ? Бо для люстрації потрібно, щоб їх рішення було у Реєстрі судових рішень. А їх там немає, бо ці ж судді не внесли. А якщо і внесли, то голови судів без проблем видають довідку, що люстрація на них не поширюється. І робиться це на підставі довідок ДСА, яке очолює З.Холоднюк, який сам мав би бути люстрованим.Зараз ці питання мали би аналізуватись ВККС при проходженні оцінювання. Але так виглядає, що недолюстрований суддя це саме те, що хоче бачити влада у "оновлених судах".#фейкове_оцінювання #фейкова_люстрація #судді_Майдану #судді_Козьякова

Gepostet von Roman Maselko am Montag, 6. August 2018

#фейкове_оцінювання #фейкова_люстрація #судді_Майдану#судді_Козьякова

Джерело: Roman Maselko