Роман Маселко, адвокат Небесної сотні й Автомайдану

Порошенко розповідав, що Окружний адміністративний суд виносить скандальні рішення, бо «нереформований».

Символічно, що одним з останніх своїх Указів про призначення суддів Порошенко надав право довічно здійснювати правосуддя судді з цього суду Віктору Шулежку.

Більшість суддів цього суду дійсно не проходили оцінювання. Але більшість, з тих хто був на перевірці у Вища кваліфікаційна комісія суддів України успішно її пройшли.

Для прикладу, суддя Шулежко був визнаний доброчесним колегією ВККС за участі … Станіслава Щотки, якому цей суд на минулому тижні заборонив здійснювати свої повноваження :)

Про рішення Шулежка, яке допомогло підприємству сина Януковича у 2015 році отримати з бюджету 200 мільйонів писав Сергій Лещенко https://bit.ly/30wTW6P

До речі, Шулежко разом з головою ВККС Козьяковим був на відомому святкуванні дня народження Аблова, тобто входить до наближених до керівництва ОАСК https://bit.ly/2Q7lue7

Те, що Окружний адмінсуд не ліквідований, а більшість його суддів не пройшли оцінювання є виною безпосередньо Президента та ВККС.

Тому дійсно символічно, що фінішною жирною крапкою Президента у призначенні суддів став не Антикор і не Верховний суд, а саме суддя Окружного адмінсуду.

Джерело: Роман Маселко