Роман Маселко, адвокат Небесної сотні й Автомайдану

Це вже навіть не смішно, це ганьба !

Вища рада правосуддя продовжує боротись за право ховати від суспільства інформацію про розмір зарплати кожного її члена.

Нагадую – зарплата членів ВРП складає приблизно 225 000 грн. ЩОМІСЯЧНО. Це одні з найвищих зарплат в країні. За такі високі зарплати ми ж маємо право розраховувати хоча б на належне виконання ВРП законодавства.

Автомайдан подав запит, щоб знати точні суми зарплат кожного члена ВРП та ВККС.

ВККС дали відповідь, а от ВРП відмовили. Мол читайте закон та рахуйте самі. Це очевидне і грубе порушення законодавства про доступ до публічної інформації.

Ми не стали влаштовувати мітинги, а подали позов і виграли його. ВАСУ визнав дії ВРП незаконними та зобов’язав їх надати відповідь на наш запит.

Чесно кажучи, я думав, що їм вистачить розуму не заперечувати у суді очевидну незаконність своїх дій. Але вони не лише заперечували, але й оскаржили рішення ВАСУ !!!

Проте, незважаючи на захмарність зарплат, на якість роботи це не вплинуло. ВРП навіть правильно скаргу не змогло подати. У зв’язку з недоліками ВСУ залишив їх заяву без руху.

http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/66867527#

Оксана Лисенко це у ВРП впроваджуються нові стандарти відкритості ?

P.S. а поки у ВРП витрачають час і ресурси на оскарження цього рішення строки притягнення до відповідальності суддів Майдану невблаганно спливають. Щотижня судді звільняються від відповідальності у звязку з пропуском строків.

Джерело: Роман Маселко

БЕЗ КОМЕНТАРІВ