Роман Маселко, адвокат Небесної сотні й Автомайдану

Операція «Чаус 2» спрацювала.

Суддя Майдану Девятко, який, ну дуже потрібен владі (бо судить Януковича), тепер може не боятись звільнення.

Сьогодні Вища рада правосуддя раптово виявила, що … минули строки притягнення його до відповідальності, а тому припинила провадження.

Просто і цинічно. Вже рік як я попереджав, що строки закінчуються. Пів року тому Автомайдан писав запит з проханням повідомити, коли закінчуються строки по кожному з суддів. Але ВРП відповіла – не можемо надати. І ось – вуаля, строк закінчився у найцікавішому місці.

А ще ВРП двічі відмовилась задовольнити моє клопотання про виклик І.Мамонтової для дачі пояснень про тиск на суддів з боку адміністрації Президента. Відмовилась і вжити будь-які заходи, спрямовані на виявлення фактів тиску на суддів.

Девятко наскільки був у собі впевнений, що навіть протролив ВРП і просив задовольнити моє клопотання про виклик Мамонтової.

Ну що ж, це чергове підтвердження, що ВРП взяла чіткий курс на збереження існуючої системи керованих суддів і дала меседж, що не збирається карати тих, хто тисне і дає вказівки.

І взагалі, кинули суспільству кістку, звільнили 33 судді і досить. Тепер очевидно, що більшість суддів Майдану таки уникнуть відповідальності. Мабуть судді багаторазового використання потрібні владі.

Джерело: Роман Маселко

БЕЗ КОМЕНТАРІВ