Роман Маселко, адвокат Небесної сотні і Автомайдану

Імовірне «ручне» втручання у результати конкурсу до Верховного суду доведено математично!

Результати практичного завдання здивували не лише нас, але і багатьох конкурсантів. Подальші дії ВККС лише підтвердили наші припущення про маніпуляції.

Спростувати сумніви легко – опублікувати роботи, методологію їхньої перевірки і бали, виставлені кожним членом ВККС. Протее, ВККС кістьми лягає, але публікувати все це відмовляється.

Кожен процес має свої закономірності. Навіть імовірності можна виміряти і сказати – де справжні імовірності, а де– ручне керування.

Ми звернулись до трьох експертів математично проаналізувати результати практичного завдання і усі в один голос сказали – є ознаки ручного або маніпулятивного фактора впливу на результати. Особливо яскраво це видно в адміністративних судах. Все детально описано у статті Mykhailo Zhernakov https://site.ua/mykhailo.zhernakov/6874-na-konkursi-do-verhovnogo-sudu-lidirue-kivalov/

За кожною маніпуляцією стоїть чиєсь прізвище. Багато з них погано, але приховані. Та очевидні два прізвища, які точно несуть безпосередню відповідальність за конкурс – Петро Порошенко і Сергій Козьяков.

Джерело: Roman Maselko

БЕЗ КОМЕНТАРІВ