Роман Маселко, адвокат Небесної сотні і Автомайдану

Є подання про звільнення чергового «судді Майдану» – голови Дніпровського суду м.Києва Нелі Ластовки!!! Третя дисциплінарна палата Вищої ради правосуддя щойно винесла таке рішення. Отже, відсьогодні вона відсторонена від здійснення правосуддя.

Цікаво, що на минулому тижні її переобрали головою суду. І після цього судді дивуються, чому їх усіх асоціюють з суддями, які є повністю дискредитованими. Просто хоча б їх головами не обирайте.

Нагадую, Неля Ластовка винесла як мінімум три рішення про позбавлення прав керування учасників поїздки до Межигір’я 29.12.13. Унікальністю нашої справи було те, що, відповідно до рапорту, водія зупиняли на Володимирському узвозі (центр Києва), а протокол складено за «незупинку» на вул. Богатирській (виїзд з Києва). Але це не мало для судді жодного значення. Я переконаний, що усі судді які виносили рішення щодо поїздки до Межигір’я діяли на підставі вказівки і жодні докази про невинність водіїв не брались до уваги.

Нажаль, ВРП відмовилась викликати екс-голову цього суду – Хіміча та хоча б запитати його про імовірний вплив. Але сьогодні ВРП розглядатиме питання про відкриття дисциплінарного провадження щодо нього.

Далі буде…

Джерело: Roman Maselko

БЕЗ КОМЕНТАРІВ