Роман Маселко, адвокат Небесної сотні і Автомайдану

Та він просто сусід, «крім дітей – нічого спільного».

Натрапив на рішення суду по справі військового прокурора Кулика – це перша справа НАБУ щодо незаконного збагачення. Її зараз активно розвалюють через рішення судів, якими Кулик встановлює пікантні факти.

Отже, відповідно до рішення Печерського суду, виявляється спільні діти майже нічого не доводять і є результатом «стосунків, а не проживання сімєю».
Цікаво як дітям буде потім прочитати це рішення суду.

«Відповідач (Німець І.В.) заявила про те, що ніколи сім’ї з позивачем не було, ніякої домовленості щодо придбання нерухомого майна у спільну сумісну власність ніж ними не було, а тим паче, письмової згоди. Спірні об’єкти нерухомості придбані за її особисті кошти, разом в квартирі вони ніколи не мешкали, оскільки вказану квартиру надала для проживання своїх онуків мати позивача, а сам позивач мешкав у квартирі, що належить йому на праві власності та розташована поруч. Дійсно, від відносин, а не спільного проживання, у неї з позивачем народилося двоє дітей, яких він утримував, надаючи частку заробітної плати, але вказані грошові кошти аж ніяк не можуть бути часткою у об’єктах нерухомості, оскільки про таке жодним чином не йшла мова. Крім того, під час нібито проживання позивача з нею, у позивача народилась ще одна дитина від другої жінки. Відповідачка вважає, що сам факт народження дітей не створює підстав вважати, що позивач та вона мали родину , вели спільне господарство, проживали разом, мали єдиний сімейний бюджет, оскільки крім дітей, у них немає нічого спільного».

А головне, за позовом саме Кулик, справжній мужчина і сім’янин, хотів встановити факт проживання однією сім’єю – «Позивач звернувся до Печерського районного суду міста Києва з позовною заявою, в якій просив встановити факт спільного проживання однією сім’єю його та ОСОБА_3 в період з червня 2011 по жовтень 2014 року».

Але мати дітей була невблаганна: Ви про що ? Яка сім’я? Простий бізнес-проект і систематичні «відносини», освячені Печерським судом. Емансипація, блін.

Чого не зробиш заради уникнення від відповідальності.

http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/62691169

P.S. А ще ця справа є яскравим доказом, що усі розмови про тривалі розгляди справ у Печерському суді є наклепом. Ось у цій справі – позов подано 13.10.16, а рішення винесено вже через ДВА тижні (27.10.16). І це вони 4 свідка ще встигли допитати. А ви кажете–довго. Брехня!!!

Джерело: Roman Maselko

БЕЗ КОМЕНТАРІВ