Роман Маселко, адвокат Небесної сотні і Автомайдану

Вища рада правосуддя відмовилась звільнити суддю Кицюка. Тут спрацював прецедент Чауса, який ВРП створила рік тому – за одне незаконне рішення не карають. А інші – ігноруються.

А може, то Портнов не лише Романюку дзвонив, який його не послухав.  http://sud.ua/news/2017/02/23/101084-portnov-treboval-chtobi-ya-ne-podderzhival-predstavlenie-po-sydyam-pecherskogo-syda–glava-vsy-y-aromanyuk?BPCTRY=1

Нагадую, Кицюк підтвердив, що його рідна сестра була помічником голови Печерського суду І.Отрош. Вона мала повноваження здійснювати авторозподіл справ. А в рамках кримінального провадження було встановлено, що в автоматичну систему було втручання і так сталось, що усі справи «Автомайдану» розглядались Кицюком та Царевич.

ВРП також ніяк не відреагувала, що є кримінальне провадження щодо Кицюка і не скористалась правом ініціювати дисциплінарне провадження за іншими фактами, яке передбачено п.10 ст.49 ЗУ «Про ВРП».

Це рішення – черговий доказ, що ВРП продовжує закривати очі на численні факти замовності цих рішень, які не мали нічого спільного з правосуддям. Мабуть, має намір саме таке кривосуддя зберегти.

Вища рада правосуддя відмовилась звільнити суддю Кицюка.Тут спрацював прецедент Чауса, який ВРП створила рік тому – за одне незаконне рішення не карають. А інші – ігноруються.А може, то Портнов не лише Романюку дзвонив, який його не послухав :) http://sud.ua/news/2017/02/23/101084-portnov-treboval-chtobi-ya-ne-podderzhival-predstavlenie-po-sydyam-pecherskogo-syda–glava-vsy-y-aromanyuk?BPCTRY=1Нагадую, Кицюк підтвердив, що його рідна сестра була помічником голови печерського суду І.Отрош. Вона мала повноваження здійснювати авторозподіл справ. А в рамках крим. провадження було встановлено, що в авт. систему було втручання і так сталось, що усі справи Автомайдану розглядались Кицюком та Царевич.ВРП також ніяк не відреагувала, що є кримінальне провадження щодо Кицюка і не скористалась правом ініціювати дисц. провадження за ін. фактами, яке передбачено п.10 ст.49 ЗУ "Про ВРП".Це рішення черговий доказ, що ВРП продовжує закривати очі на численні факти замовності цих рішень, які не мали нічого спільного з правосуддям. Мабуть, має намір саме таке кривосуддя зберегти.

Geplaatst door Roman Maselko op vrijdag 24 maart 2017

Джерело: Роман Маселко

БЕЗ КОМЕНТАРІВ