Роман Маселко, адвокат Небесної сотні і Автомайдану

Дно вчергове пробито. Вища рада правосуддя вирішила, що немає підстав для звільнення судді Окружного адміністративного суду м.Києва Є.Аблова, який розглянув справу за 1 день і 09.12.13 р. зобов’язав «Беркут» розігнати Майдан.

ВРП не звільнила жодного суддю, який порушив фундаментальні права громадян на мирні зібрання.

P.S. про справу Аблова тут.

09.12.13 о 13:30 Аблов прийняв позов від громадянина, якому барикади на Майдані «перешкоджали вільно пересуватись». І він просив зобовязати «Беркут» припинити правопорушення з блокування доріг.

Вже через 1,5 години (!!!) з моменту подання позову Аблов видав (!!!) позивачу Ухвалу про забезпечення позову, якою заборонив «будь-яким особам вчиняти дії щодо блокування будь-яким способом» усі вулиці, де проходили акції протесту http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/35971677

Засідання призначив на 17:00, а вже о 19:55 видав Постанову, якою зобовязав : «Головне Управління Міністерства внутрішніх справ України в місті Києві, Головне Управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у місті Києві, Київську міську державну адміністрацію належним чином виконувати визначені законодавством обов’язки та вчинити дії відповідно до Конституції України та Законів України по припиненню правопорушень, забезпеченню вільного пересування громадян, автотранспорту та забезпеченню безпеки дорожнього руху по вулицях Круглоуніверситетській, Шовковичній, Пилипа Орлика, Інститутській, Гусовського, Різницькій, Грушевського, Банковій, Хрещатик, Лютеранській, Заньковецької, Богомольця, Командарма Каменєва, Липській, а також: на Майдані Незалежності, Кловському узвозі, провулках Кріпосному та Липському».
http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/35971296

У ніч з 10 на 11 грудня відбулась невдала спроба розігнати Майдан. Тоді вперше після татаро-монгольської навали у 1240 році Михайлівський золотоверхий бив у дзвони вночі.

А вже 26.12.13 Аблов за сприяння голови суду Вовка отримав у постійне користування квартиру, яку у 2015 приватизував та у 2016 році продав за 9 100 000 грн. Деталі тут:

Джерело: Roman Maselko

БЕЗ КОМЕНТАРІВ