Роман Маселко, адвокат Небесної сотні і Автомайдану

Вища рада правосуддя знову не змогла винести рішення у справі Кицюка. Перенесла засідання на 24 березня, бо треба проаналізувани нову інфо. Це вже буде п’яте засідання. Рекорд.

З цікавого – на засіданні було встановлено можливе втручання в автоматизовану систему. При цьому Кицюк підтвердив, що саме його рідна сестра, яка тоді була помічником Отрош, здійснювала автоматичний розподіл справ.

Також підтверджено, що через місяць після цих справ він отримав позитивну рекомендацію від ВККС про обрання його суддею безстроково. Соупадєніє ?

До речі, саме справи суддів Царевич і Кицюка є принципово важливими для тов. Портнова. Очевидно він дав слово пацана, що їм за ці рішення нічого не буде. Саме тому, коли голова ВСУ Романюк вніс у ВРУ подання про притягнення їх до відповідальності, то одразу отримав погрози від Портнова. Це заявив сам Романюк, а ще я був присутній на 4- годинному допиті Романюка, де він дав детальні свідчення.

Отже, спостерігаємо далі. А заодно зрозуміємо, наскільки ще Портнов зберіг вплив на ВРП.

Цікаво є і те, що доповідачем у справі є кандидат у Верховний суд – Алла Лесько. Ще у липні 16 я подав заяву про ознайомлення зі справою, але вона відмовила. Ще у вересні подав заяву про відвід, але він навіть не розглянутий.

Ну, і трансляцій таки немає, тому про хід розгляду справи мусите вірити мені на слово. Або не сидіть з попкорном дома (цитата від голови ВРП Бенедисюка), а приходьте на засідання.

Джерело: Roman Maselko

БЕЗ КОМЕНТАРІВ