Роман Маселко, адвокат Небесної сотні і Автомайдану

Продовжуємо досліджувати, чи можуть бути правдою заяви про неналежну спецперевірку НАЗК кандидатів у Верховний Суд.

Отже, переможцем конкурсу стала Франтовська Т.І. – суддя ВССУ та дружина екс-прокурора Волинської, Житомирської та Донецької областей – Франтовського М.М.

Франтовська пройшла спецперевірку НАЗК і жодних розбіжностей у декларуванні майна виявлено не було. Незважаючи на негативний висновок ГРД, ВККС визнала її переможцем конкурсу.

Лише при розгляді її кандидатури у ВРП нарешті звернули увагу на виявлені Автомайданом та ГРД факти недекларування належних її чоловікові корпоративних прав. http://blog.prosud.info/frantovska_tetyana_ivanivna.html

Це стало однією з підстав у відмові у призначенні її суддею Верховного суду. http://www.vru.gov.ua/act/11512

Отже людина понад 9 місяців була у конкурсі, на неї було втрачено велику кількість часу та ресурсів, а її фактично мали б не допустити до конкурсу на першому етапі за результатами спецперевірки.

Це вже другий, виявлений нами факт неналежної перевірки НАЗК кандидатів у Верховний Суд лише щодо переможців конкурсу.

Сьогодні Сергій Лещенко на комітеті ВР з питань запобігання корупції запитав п.Корчак – чому така ситуація з цими перевірками. Вона намагалась уникнути відповіді, переводила розмову на повні перевірки, а потім сказала, що питання взагалі не до неї.

Це свідчить, що є потреба зробити ретельний незалежний і зовнішній аудит процесу проведення спецперевірок кандидатів у Верховний суд. Довіри до перевірки НАЗК – немає.

Джерело: Roman Maselko