Роман Маселко, адвокат Небесної сотні і Автомайдану

Аблов є суддею в справі про визнання незаконним результатів конкурсу про призначення членом ВККС Тараса Лукаша. До речі, дуже цікава справа. Деталі тут. https://www.facebook.com/roman.maselko/posts/10208864986296437

Але мій пост не про справу, а про самого Аблова.

У нас з ним своя історія відносин. Я подавав скарги на нього, заяву про злочин і багато писав. https://www.facebook.com/roman.maselko/posts/10208625285264061
Але я навіть не здогадувався, наскільки я став «близьким» сімї Аблових.

Влітку Аблов у інтервю журналістам «Наших грошей» видав цікаві одкровення. Виявляється, його дружина переїхала в Одесу саме через мене:

«Нащо, я буду тут жити. Поїду в Одесу, де я раніше спокійно жила, там спокійне місто, не буду бачити Романа Маселка», – цитує свою дружину п.Аблов.

Ось відеопідтвердження.
https://www.youtube.com/watch?v=jDQ0vP1PzZk

Оскільки у справі Т.Лукаша я є третьою особою, то подумав, що такі сильні відчуття дружини Аблова до мене, очевидно, будуть перешкоджати йому обєктивно розглядати цю справу. Тому я подав відвід Аблову та дав посилання на відео.

27.12.17 Аблов його розглянув і визнав його необґрунтованим, бо я не довів, що Аблов говорив… саме про мене ))
http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/71262908

Marina Ansiforova, ну, от чому ти вирішила, що він про мене говорив ? )Та тих Романів Маселків – хоч греблю гати.

Тому я оголошую розшук іншого Романа Маселка, через якого дружина Аблова переїхала в Одесу для доставки його у суд і обґрунтування мого відводу. Допоможіть, будь ласка.

Як каже моя бабця – «І сміх, і гріх» :)))

#кумедний_Аблов #вовче_правосуддя

До речі, у Аблова з дружиною взагалі дуже цікаво. Він-то згадує, що вона у нього є, то забуває.

А взагалі – класна тєма – «а чому ви вирішили, що будинок, який у вас на фото за такою адресою і будинок у моїй декларації це одне і те ж. А чому Ви вирішили, що це саме той Київ, Одеса, Бердичів …». Дав такі покази детективу і все ок.

Джерело: Roman Maselko