Хлопчика з обмеженими можливостями не пустили на екскурсію на завод «Roshen»

Хлопчику з ДЦП Єгору Панасюку відмовили в екскурсії на київський завод «Roshen» через його інвалідний візок. Про це повідомила мати хлопчика у Facebook.

За словами мами Єгора, це був перший випадок, коли її синові відмовили в замовленій екскурсії. При цьому організатори попередньо запитували компанію на предмет можливості екскурсії для дитини з інвалідністю.

«Я мала розмову з пані Наталею, старшим екскурсоводом. Вона підтвердила, що нам відмовили по причині того, що екскурсія обмежена в часі, в нас візок і ми будемо затримувати групу. Запропонували Єгору почекати півтори години під дверима, коли буде виходити група, йому винесуть солодкий подарунок», – розповіла жінка.

«На мої запитання, як же так і до кого звертатися, щоб зрозуміти чи взагалі можливо людям з інвалідністю потрапити на екскурсію на Рошен порадила звернутися в головний офіс до менеджера з реклами. Ну скажемо так: я трохи в шоці», – підкреслила вона.

У компанії заявили, що проводять екскурсії на своїх фабриках для всіх охочих, не обмежуючи нікого, в тому числі людей із особливими потребами.

«У випадках, коли записується група відвідувачів на інвалідних візках, екскурсовод змінює програму екскурсії з міркувань техніки безпеки та санітарних норм та виключає з нього приміщення, де безпосередньо йде процес виробництва, бо на колесах візків присутній бруд», – ідеться у прес-служби «Roshen».

У компанії пояснили, що у випадку з Єгором організатор групи під час запису на екскурсію не попередив екскурсовода про те, що буде дитина з особливими потребами.

«Екскурсовод запропонував альтернативу матері Єгорки та йому – подивитися фільм, продегустувати продукцію та отримати подарунок», – виправдовуються в «Roshen».

«Нам прикро, що з Єгором сталася така ситуація і пропонуємо відвідати екскурсію з повним маршрутом зі спеціальним супроводом», – заявили в холдингу.

Як боротися з дискримінацією за ознакою інвалідності? Єгору відмовили в екскурсії на завод ROSHEN. Увага! ТОМУ ЩО ЄГОР…

Posted by Viktoria Panasyuk on Freitag, 28. Juli 2017

Читайте: Через шоколадки Roshen батько чотирьох дітей сяде за ґрати на 2 роки

1 КОМЕНТАР

  1. Хлопчик з інвалідністю і не може на одному рівні бути з іншими дітьми , але йому запропонували компенсацію , що тут не так , на інших підприємствах на нього і увагу не звернули б . Зрозуміло що матері шкода що її дитина хвора , але до себе запитань вона не ставить , чому так сталося , в чому причина , можливо й вона завинила.Журналісти вже третю добу мусолять цю прикрість , як подію світового масштабу ,вам буває коли не будь соромно за свої репортажі . У нас кожен день гинуть бійці – цвіт нації , у нас поранені , або ж покалічені бійці не завжди мають те що їм належить за законом , а ви вчепилися в цей епізод бо це ,,рошен,,- фабрика президента , який як кістка в горлі у руськомірних паскуд. Безумовно до Порошенка як до людини є запитання і як до президента також , але коли вас використовують і спускають як тічку скажених собак і ви знаючи , що вам за це нічого не буде , окрім винагороди від ,,псарів ,, -якось не по людські.

Comments are closed.