17 липня ДП «Антонов» і підрозділ компанії Boeing – компанія Aviall – підписали угоду про умови щодо взаємодії у виробництві літаків АН

Президент Петро Порошенко звітує, що Росію виключили зі списку виробників комплектуючих для українського транспортного літака Ан-178. Про це глава держави написав у Facebook.

«78% комплектуючих для літака виробляються в Україні, а РФ виключено зі списку країн, які виробляють інші деталі для нашого Ан-178», – повідомив Порошенко.

Також на сторінці президента оприлюднено відео, як Ан-178 днями здійснив демонстраційний політ у передмісті Лондона на міжнародному авіакосмічному салоні Farnborough Airshow.

Ан-178

Український красень Ан-178 днями здійснив демонстраційний політ у передмісті Лондона на міжнародному авіакосмічному салоні Farnborough Airshow. Транспортний турбореактивний літак Ан-178 – розробка інженерів Антонов. І, що найголовніше, 78% комплектуючих для літака виробляються в Україні, а РФ виключена зі списку країн, які виготовляють решту деталей для нашого Ан-178. #GloryToUkraine

Gepostet von Петро Порошенко am Dienstag, 17. Juli 2018

Як відомо, 17 липня ДП «Антонов» і підрозділ компанії Boeing – компанія Aviall – підписали угоду про умови щодо взаємодії у виробництві літаків АН.

Читайте: «Антонов» шукає вихід на російський ринок через Білорусь – ЗМІ