Наразі найдовший політ «Буревісника» тривав всього лише 2 хвилини

Російська ядерна ракета необмеженого радіусу дії «Буревісник», попри низку невдалих випробувань, буде створена упродовж наступних шести років. Про це повідомляє CNBC з посиланням американських розвідників.

Зазначається, що наразі найдовший політ «Буревісника» (також відомого як Skyfal) тривав всього лише 2 хвилини, а найкоротший запуск – всього 4 секунди. Відомо, що всі 5 випробувань ракети завершилися аваріями.

«Попри низку невдалих випробувань, російська ядерна ракета з так званою необмеженою дальністю буде готова до війни впродовж наступних шести років, тобто в більш швидкі терміни, ніж повідомлялося раніше», – стверджують в розвідці США.

Нагадаємо, про розробку кількох нових зразків озброєнь, серед яких був і «Буревісник», президент Росії Владімір Путін заявив в березні 2018 року. Тоді господар Кремля повідомляв, що ракета працює на ядерній енергії та має необмежений радіус дії. У лютому 2019 року Путін відзвітував про успішні випробування «Буревісника».

8 серпня в Росії на території військового полігону в Архангельській області стався вибух під час випробування рідинного реактивного двигуна. В результаті вибуху загинули п’ятеро співробітників «Росатома», а троє – дістали травм та опіків.

14 серпня в США заявили, що вибух в Архангельській області Росії був пов’язаний з програмою гіперзвукових крилатих ракет Кремля.