За словами Тимчука, у відповідальний момент «русскій мір» на окупованому Донбасі категорично не потрібен Кремлю

На період проведення Чемпіонату світу з футболу Росія запровадить режим жорстких обмежень на перетин кордону для приватних транспортних засобів і рейсових автобусів, які здійснюють регулярні рейси із самопроголошеної «ЛНР» на територію РФ. Про це повідомив народний депутат України, керівник Центру військово-політичних досліджень, координатор групи «Інформаційний опір» Дмитро Тимчук у Facebook.

«Цілком очевидно: ця ситуація наочно демонструє, що у відповідальний момент «русскій мір» на окупованому Донбасі категорично не потрібен Кремлю в жодній іпостасі. У Москві дуже переживають, щоби, не дай Бог, «нищеброди з ДНР і ЛНР» не повилазили на світло перед іноземними гостями і не зганьбили «велику» Росію або, ще гірше, не спровокували якийсь міжнародний конфлікт з відповідними наслідками», – пише Тимчук.

«Тож, функція у «Новоросії» була і залишається незмінною – бути гарматним м’ясом Кремля. Не більше», – резюмував нардеп.

По информации ИС, в руководстве т.н. «службы пограничной охраны МГБ ЛНР» усиленно распространяется информация, что с 12…

Gepostet von Dmitry Tymchuk am Montag, 4. Juni 2018

Як відомо, цього року Чемпіонат світу з футболу пройде в Росії з 14 червня по 15 липня. Близько п’яти тисяч українців планують попри застереження відвідати футбольний турнір.