Літак із Рогозіним на борту відмовилися прийняти у Молдові

Молдова відмовилась прийняти військовий літак, на борту якого перебував віце-прем’єр Росії Дмітрій Рогозін. Про це повідомляє Интерфакс.

Міністерство закордонних справ і європейської інтеграції Молдови не дозволило російській делегації на чолі з віце-прем’єром Рогозіним політ через свій повітряний простір.

Рогозін летів із візитом для участі у святкуванні 25-річчя підписання Угоди про принципи мирного врегулювання збройного конфлікту в Придністров’ї, так званої миротворчої операції на Дністрі. У посольство Росії в Молдові зазначили, що лист з відмовою отримали 19 липня.

«Я не зрозумів, хто там мені що заборонив. Прилечу обов’язково. Зустрінемося і з президентом Молдови, і з керівництвом ПМР», – прокоментував заборону Рогозін.

Міністерство закордонних справ Молдови у листі зазначило, що було змушене відмовити у дозволі на проліт через повітряний простір Молдови і посадку літаків військово-повітряних сил Росії в аеропортах Кишинева і Тирасполя через відсутність необхідних для цього умов.

Зокрема, влада Молдови не має контролю над Тираспольським аеропортом.

У відомстві зазначили, що російське керівництво було неодноразово про це попереджено. МЗС Молдови висловило жаль через відсутність узгодженого плану спільних заходів.

1 КОМЕНТАР

Comments are closed.