Олександр Палій
Олександр Палій

Російська влада підняла тему запровадження візового режим через страх перед Україною – вони бояться нормальної комунікації між людьми, бо росіяни можуть зрозуміти, що в Україні не все так страшно, як їм про це говорять. Тому в Росії й заговорили про запровадження візового режиму з Україною.

Таку думку, коментуючи заяву спікера Ради Федерації В.Матвієнко про те, що незабаром можливе запровадження візового режиму між РФ і Україною, кореспондентові видання Інформаційний Акцент висловив політичний консультант Олександр Палій.

За словами політолога, запровадження візового режиму з РФ буде вигідне передусім для України: «Із запровадженням віз українська влада зможе контролювати людей, які хочуть перетнути український кордон. З’являться деякі ускладнення для терористів. Крім того, українці переорієнтуються на роботу в Європу, а не будуть працювати на окупанта. Тому я вважаю, що Україні також потрібно запровадити візовий режим з Росією».

На думку Палія, із упевненістю сказати, коли саме Росія запровадить візовий режим, зараз не може ніхто: «Російська влада настільки незрозуміла, вони ніколи не діють логічно. Тому можуть запровадити візи для України, тоді коли їм це «стукне» в голову. Це може бути наступного року або через рік».

Експерт також зауважив, що Росія втрачає свої можливості впливу на Україну, тож запровадження візового режиму – останнє, що на дипломатичному рівні може зробити Кремль: «Далі вони вже матимуть змогу тиснути на Україну лише силовими засобами», – додав Палій.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ