В ОРДЛО один зі спостерігачів ОБСЄ загинув, і ще один зазнав поранень внаслідок підриву авто місії

Міністерство закордонних справ Росії назвало підрив автомобіля ОБСЄ під Луганському «цинічною провокацією» і закликало до переговорів між Києвом, Донецьком та Луганськом. Про це повідомили у прес-службі відомства.

У російському МЗС зазначили, що обставини події вказують на «провокацію», а здійснили її ті, хто не зацікавлений у врегулюванні конфлікту на Донбасі.

«Глибоко обурені цією цинічною акцією, що призвела до загибелі людини і спрямованої проти міжнародних спостерігачів, які працюють в ім’я встановлення миру», – ідеться у повідомленні.

До того ж, у відомстві підкреслили, що вимагають об’єктивного і ретельного розслідування. А окрім того, ще й закликали до переговорів.

«У черговий раз закликаємо до активізації прямих переговорів між сторонами конфлікту – Києвом, Донецьком і Луганськом – в рамках контактної групи», – наголосили в МЗС.

Нагадаємо, 23 квітня один зі спостерігачів ОБСЄ загинув, і ще один зазнав поранень внаслідок підриву авто місії неподалік від села Пришиб на окупованій частині Луганщини. Згодом стало відомо, що госпіталізували ще одного спостерігача.

В ОБСЄ одразу відреагували на цей інцидент. Терористи так званої ЛНР повідомляють, що загиблий спостерігач ОБСЄ був громадянином США.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ