Росіяни хочуть відправити на «Євробачення» скандального персонажа

Активісти російського «Національного комітету+60» виступили з пропозицією до прем’єр-міністра Росії Дмітрія Меєдведєва відправити на конкурс «Євробачення-2017» до Києва колишнього «прокурора» Криму Наталію Поклонську – передає Крим.Реалії.

Ідея з’явилась одразу після новини про мироточення бюсту Миколи ІІ, про що Поклонська розповіла в ефірі одного з телеканалів: вона заявила, що у Сімферополі почав «мироточити» бюст останнього російського царя.

«Із богословського погляду, якщо мироточення відбувається за промислом Божим, то Господь дарує людям особливе знамення! Оскільки диво сталося біля будівлі прокуратури, то очевидно, що перст Божий ясно вказав на Наталію Поклонську!» – ідеться у зверненні активістів.

«На наше глибоке переконання, саме вона повинна представляти Велику Росію в православному Києві, де конкурс стартує в сакральному Софійському соборі! Слава Богу, досвіду в музикуванні у екс-прокурора предостатньо, а світова слава і симпатія дасть додаткові очки!» – підкреслили автори документа.

 

БЕЗ КОМЕНТАРІВ