ВПС Росії завдали авіаударів по житлових кварталах в Сирії
ВПС Росії завдали авіаударів по житлових кварталах в Сирії

Унаслідок повітряної атаки російських літаків на підконтрольне опозиції місто Маарет-ен-Нууман у сирійській провінції Ідліб загинули 47 людей, поранено 100 осіб. Про це повідомляє турецьке агентство Anadolu.

«Літаки ВПС Росії завдали авіаударів по ринку, житлових кварталах і в’язниці, контрольованій «Фронтом Нусра», в підконтрольному опозиції місті Маарет-ен-Нууман, внаслідок чого загинуло 47 людей, 100 – поранено», – повідомили представники цивільної оборони міста. Наголошується, що району завдано величезних збитків.

Також повідомляється, що російські літаки атакували будівлю суду, яка перебуває під контролем «Фронту Нусра». Загони цивільної оборони проводять пошуково-рятувальні роботи, щоби дістати поранених і мертвих з-під завалів.

Нагадаємо, Маарет-ен-Нууман російська авіація бомбардує не вперше. Через три тижні після початку військової кампанії РФ у Сирії в цьому місті було вбито близько 50 осіб, зокрема 23 дитини.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 30 вересня Росія завдала перших авіаударів у Сирії, проте не по ісламістах, а по опозиціонерах. Внаслідок цього, за даними правозахисників, загинули 12 дітей. Росія запевняла, що мова йде про використання Військово-повітряних сил Росії для підтримки військ режиму Асада в Сирії в боротьбі проти «Ісламської держави». Втім, 1 жовтня, прес-секретар президента РФ Дмітрій Пєсков визнав, що російська авіація завдає ударів у Сирії не лише по позиціях «Ісламської держави», але знищує цілий «список» опонентів Асада.

В Росії розраховують завдавати авіаударів по території Сирії протягом трьох-чотирьох місяців.

Читайте: Путін готовий прихистити Асада, – Bild

БЕЗ КОМЕНТАРІВ