Наталія Поклонська активно розвиває культ останнього російського імператора Ніколая II Кривавого

Послідовники депутата Держдуми Наталії Поклонської продовжують активно погрожувати творцям фільму «Матильда» та керівництву кінотеатрів, що планують демонструвати стрічку. У зв’язку цим міністр культури РФ Владімір Мединський закликав правоохоронців припинити незаконні дії православних «активістів». Про це повідомляє ВВС.

Зокрема, міністр попросив керівництво правоохоронних органів «жорстко припинити тиск на державу і кінобізнес з боку нахабних «активістів» з їхніми суспільно небезпечними методами нав’язування своїх переконань».

Мединський наголосив, що будь-які спроби тиску на приватні або муніципальні кінотеатри – «це чистої води беззаконня і цензура, яка прямо заборонена Конституцією РФ».

Також він зазначив, що єдиним і вичерпним документом, що дозволяє прокат фільму в Росії, є прокатне посвідчення федерального зразка, яке видає міністерство культури, і у «Матильди» воно є.

Нагадаємо, стрічка «Матильда» має вийти в російський прокат у жовтні 2017 року.

Як відомо, Наталія Поклонська активно розвиває культ останнього російського імператора Ніколая II Кривавого. Серед іншого вона вимагала заборонити художній фільм Алєксєя Учителя «Матильда», присвячений коханню царя до балерини Матильди Кшесинської. На її думку, ця стрічка зображує Росію країною «п’яниць та блудниць».

Варто зазначити, що Поклонська має послідовників. Наслухавшись маячні «няші», в ніч на 4 вересня в Єкатеринбурзі водій протаранив вхід до кінотеатру «Космос» і спалив його на знак протесту проти показу стрічки. Крім того, у Санкт-Петербурзі невідомі кинули пляшки із запальною сумішшю в будівлю, де розташовується офіс студії «Рок» режисера Алєксєя Учителя.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ