Ілля Пономарьов
Пономарьов відкрито висловлював свою позицію і щодо анексії Криму, і щодо війни проти України

Депутата Державної Думи Росії Іллю Пономарьова, який був єдиним депутатом Держдуми, що проголосував проти анексії Криму Росією, позбавили мандата. Про це повідомив у Facebook його колега опозиційний депутат Дмітрій Гудков.

«Іллю Пономарьова позбавили мандата. Оплески і тріумфування – не кожного дня вдається помститися тому, хто має незалежну думку. У залі – менше 200 осіб, із фракції СР – 12. Проти я, Сергій Петров і сам Ілля. За – 413», – написав Гудков.

Офіційна версії позбавлення повноважень – за систематичні прогули. Пономарьов близько року не брав участь у засіданнях парламенту.

Помічник Пономарьова назвав таке рішення образою російського виборця: «Не депутати, а народ, виборці повинні вирішувати, чи потрібен їм такий депутат чи ні. Депутат – це народний обранець, а насправді виходить, що народ в Росії просто стадо, яким керують ляльководи».

Пономарьов під час своєї депутатської діяльності відкрито висловлював свою позицію і щодо анексії Криму, і щодо війни проти України.

«Саме за це його позбавили мандата, хоча проти війни з Україною виступає значна частина нашого суспільства. Подобається це комусь чи ні, але його підтримують, причому, зокрема, й інші депутати, але вони бояться репресій на свою адресу», – зазначив його помічник.

На його думку, росіян після сьогоднішнього рішення можна привітати з початком нового 37-го року, коли Конституція РФ нічого не варта.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ