Найбільшим заводамна окупованій території – Єнакіївському і Макіївському – щорічно необхідно 2,6 млн т. руди

Кремль запропонував найбільшим промисловим групам Росії постачати залізну руду бойовикам самопроголошених «ДНР»-«ЛНР». Зокрема, йдеться про холдинги «Металоінвест» Алішера Усманова і «Сєвєрсталь» Алєксєя Мордашова. Про це пише РБК з посиланням на джерела на металургійному ринку.

Під час зустрічі нібито обговорювалося постачання залізної руди на «віджаті» бойовиками підприємства. Одне з джерел зазначило, що компанії висловили готовність почати поставки найближчим часом.

Інший співрозмовник, близький до одного з холдингів, підтвердив, що нарада відбулася, а її учасникам «було запропоновано звернути увагу на новий ринок збуту».

До слова, найбільшим заводам, розташованим на окупованій території – Єнакіївському і Макіївському – щорічно необхідно близько 2,6 млн. тонн руди, Алчевському меткомбінату  – ще 1,6 млн. тонн.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 10 березня холдинг «ДТЕК Енерго» зупинив майже всі вугільні шахти на окупованих територіях Донбасу.

13 березня менеджмент готелів «Донбас Палас» і «Парк Інн» в Донецьку був відсторонений від управління підприємствами представниками самопроголошеної «ДНР».

15 березня РНБО ухвалила рішення припинити переміщення вантажів через лінію зіткнення.

Причиною такого кроку в РНБО назвали не блокаду, а «різку ескалацію російської агресії проти України, насильницьке захоплення українських підприємств, розташованих на території окупованих районів Донецької та Луганської областей».

Цього ж дня стало відомо, що бойовики самопроголошених «ДНР» та «ЛНР» захопили всі активи «ДТЕК Енерго» на непідконтрольній території Донецької та Луганської областей.

У Державній прикордонній службі України відзвітували, що будь-які вантажні перевезення через лінію розмежування на Донбасі з 13.00 середи припинено.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ