Ліля Буджурова
Ліля Буджурова повідомила про черговий обшук в оселях кримських татар у Криму

В анексованому Криму відбувся черговий брутальний обшук у будинках кримських татар. До помешкань Ідріса та Ескандера Аметових увірвались озброєні силовики. Про це повідомила журналістка Ліля Буджурова на своїй сторінці у Facebook.

«У всіх членів сімей забрали мобільні телефони. На всіх чоловіків одразу одягли наручники. Одягали наручники і на сусідів, які прийшли поцікавитися, що відбувається», – розповіла Буджурова.

За її словами, причину обшуку ніхто не пояснив, «постанову про обшук в руки не дали».

Силовики поводилися вкрай грубо, застосовували силу до чоловіків.

«Налякали дітей – в обох будинках живуть неповнолітні. В результаті агресивних дій стало погано 31-річній Едіє Аметовій, насилу вдалося умовити викликати «швидку». Жінку в передінсультному стані відвезли до лікарні, де вона зараз і знаходиться», – розповіла журналістка.

Як відомо, в будинках Аметових уже проводили обшуки і затримання у вересні 2014 року, але тоді усіх затриманих відпустили.

Читайте: Наріман Джелялов: У Криму заарештували ще одного активіста

Як повідомляв Інформаційний Акцент, на окупованому півострові з’явилась тенденція до зникнення й викрадення людей. Перший заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Наріман Джелял просить співвітчизників бути уважними до своїх рідних і близьких.

Читайте: Окупанти катують кримських татар електричним струмом

БЕЗ КОМЕНТАРІВ