О.Турчинов
Турчинов: Росія готує мости через Сіверський Донець

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов заявляє, що російські військові формують військову інфраструктуру для перекидання додаткових сил на Донбас. Як поінформували 25 серпня у прес-службі РНБОУ, на сході України відбувається активізація діяльності російської армії.

За словами Турчинова, інженерні підрозділи збройних сил РФ навели 5 понтонних переправ через річку Сіверський Донець на ділянці, де по її фарватеру проходить державний кордон України з Росією, «а також обладнали під’їзні шляхи до цих переправ».

«Таким чином, формується військова інфраструктура для забезпечення перекидання додаткових підрозділів російських військ на окуповану територію України для їх бойового застосування», – сказав секретар РНБО, наголосивши, що це є черговим свідченням прямої і безпосередньої участі російської армії у розв’язаній Кремлем війні на сході України.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 14 серпня було зафіксовано рекордну кількість обстрілів з боку бойовиків. Секретар Ради національної безпеки і оборони Украъни Олександр Турчинов не виключає запровадження воєнного стану в Україні у разі серйозного загострення ситуації в зоні АТО.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ