1
У Росії в Архангельській області ракета впала на житловий будинок

Частина крилатої ракети, випущеної з полігону, впала на житловий будинок у селі Ненокса під Северодвінськом Архангельської області (РФ). Про це 15 грудня повідомляє видання News29.

Частина крилатої ракети несподівано відокремилася і впала на 3-поверховий житловий будинок у селищі. Загоряння було оперативно ліквідовано. Мешканці евакуйовані. Наголошується, що було пошкоджено дах і чотири квартири.

2
В Міноборони РФ заявили, що в результаті події «жодних руйнувань і потерпілих немає»

Як повідомили в Міноборони РФ, на їх полігоні фахівцями промисловості (НВО машинобудування) проводилася випробувальна стрілянина крилатою ракетою. «Після пуску в результаті нештатної ситуації ракета відхилилася від заданої траєкторії і впала поблизу населеного пункту Ненокса (Архангельська область)», – зазаначили у відомстві. При цьому в міністерстві заявили, що в результаті події «жодних руйнувань і потерпілих немає». На даному полігоні проводяться випробування ракетного озброєння.

Як відомо, Росія дуже часто демонструє таким чином свою «військову міць».  Зокрема, влітку 2015 року протягом місяця в РФ п’ять разів траплялись льотні аварії з бойовими літаками ВПС. Так, на початку червня на полігоні «Ашулук» розбився винищувач Міг-29. У Воронезькій області під час здійснення посадки зазнав аварії фронтовий бомбардувальник Су-34, в Приамур’ї викотився за межі ЗПС і згорів стратегічний ракетоносець Ту-95, три дні тому в Краснодарському краї розбився винищувач Міг-29. Остання катастрофа з бомбардувальником Су-24 сталася в лютому 2015 року у Волгоградській області, обидва пілоти загинули. За інформацією Міноборони РФ, літак розбився під час заходження на посадку після виконання планового польоту.

Читайте: Росія знову зганьбилася – під час святкування Дня ВМФ розвалилася ракета