Військові РФ почали масово вживати наркотики

Головне управління розвідки Міністерства оборони України у Facebook оприлюднила звіт про обстановку на тимчасово окупованих територіях станом на 21 лютого.

Згідно з інформацією розвідки, російські військові в окупованому Криму масово вживають наркотики. Для боротьби з цим явищем навіть створили спеціальні бригади військових лікарів.

«Серед військовослужбовців з’єднань і частин ЗС РФ, які дислокуються на тимчасово окупованій території Криму, спостерігається зростання кількості випадків вживання наркотичних речовин як рядовим, так і командним складом», – підкреслили в ГУР Міноборони.

Відомо, що з метою локалізації цього явища керівництво Міноборони Росії створило спеціальні бригади військових лікарів. Ці бригади проводять комплекс заходів, у тому числі «рейдові» тестування особового складу на вміст в організмі наркотичних речовин.

Крім того, у розвідці зауважили, що серед бойовиків Донбасу побільшало небойових втрат.

«Зростає кількість небойових втрат серед особового складу 1 (Донецьк) та 2 (Луганськ) АК ЗС РФ. 20 лютого цього року три військовослужбовці 9 окремого штурмового мотострілецького полку морської піхоти (Новоазовськ) 1 АК підірвались під час встановлення мінних загороджень та отримали поранення несумісні з життям», – ідеться у повідомленні спецслужби.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ