Щоправда, для реалізації мети країні-агресору треба вирішити низку науково-технічних завдань

До 2025 року армія РФ планує почати використовувати гіперзвукову зброю, яка надійде у війська. Це передбачено в новій програмі озброєння Росії на 2018 – 2025 роки, повідомляють в Міністерстві оборони країни-агресора.

«У новій програмі озброєння ставиться завдання забезпечити завершення розробки і постачання у війська принципово нових зразків гіперзвукової зброї, інтелектуальних робототехнічних комплексів, зброї на нових фізичних принципах», – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що «розробка зазначених зразків потребує вирішення цілої низки науково-технічних завдань, яка без залучення наукового співтовариства є неможливою».

Гіперзвукова зброя відрізняється від традиційних систем швидкістю, яка може перевищувати швидкісь звуку у 8-10 разів.

Раніше в Росії вже заявляли про проведення випробування новітньої гіперзвукової ракети «Циркон» («об’єкт 4202»), які начебто показали її можливість прискорюватися до рекордної швидкості в 8 чисел Маха.

У 2016 році російські військові двічі випробували гіперзвуковий літальний апарат, покликаний замінити традиційні боєголовки для перспективних міжконтинентальних балістичних ракет і здатний долати протиракетну оборону.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ