Держгеонадра видало п’ять спеціальних дозволів на розробку газових родовищ скандальній компанії «Голден Деррік»

Державна служба геології та надр повернула компанії «Голден Деррік», яка контролюється російським бізнесменом з українським паспортом Павлом Фуксом, щонайменше п’ять спеціальних дозволів на розробку газових родовищ в Україні. Про це йдеться в наказах Держгеології, передає Liga.net.

П’ять наказів від 22 серпня цього року стали доступні для перегляду ввечері 10 жовтня. Ще 11 наказів, що їх видали цього ж дня, досі закриті.

Державна служба геології повернула «Голден Деррік» ліцензії на розробку наступних площ: Південно-Свистунівське газове родовище (164,2 кв. км); Вільшанська площа із запасами сланцевого газу (136,5 кв. км); Руновщинське родовище природного газу (164,5 кв. км); Флерівсько-Ювілейна газова площа (472,1 кв. км); Гулаковське родовище сланцевого газу (119,8 кв. км). Всі вони розташовані на Полтавшині.

Варто зазначити, що ТОВ «Голден Деррік» отримало скандальну популярність 2011-го року, впродовж якого їй на позаконкурсній основі видали більше двох десятків спеціальних дозволів на користування надрами.

Наразі 33% ТОВ «Голден Деррік» володіє державна НАК «Надра України». Решта 67% – офшору Hartlog Limited з орбіти власника MosCityGroup Павла Фукса. Він відомий тим, що купував токсичні активи в оточення екс-президента-утікача Віктора Януковича.

Навесні поточного року нинішній бенефіціар «Голден Деррік» розглядав можливість перейменування компанії на ТОВ «Нафтогазовидобувна компанія «Аскон Україна».

В даний час ТОВ «Голден Деррік» володіє спецдозволами на користування надрами трьох площ: Ново-Диканської (сланцевий газ), Попаснянсько-Самарської та Північно-Перещепинської (нафта і природний газ).

БЕЗ КОМЕНТАРІВ