Російський блоґер: Україна ніколи не опускалася на коліна

Популярний російський блоґер Алєксандр Твєрской у своєму Facebook запевнив, що Україна не повинна підводитись з колін, оскільки вона ніколи на коліна не опускалася.

На підтвердження своєї думки він навів кілька суттєвих фактів, порівнюючи Україну та Росію.

Він зауважив: якщо в Україні вийти в одиночний пікет із плакатом «Геть Порошенка», то активіста не посадять до в’язниці на кілька років. А лише 10 березня у Москві затримали відомого активіста, який вийшов на протест з вимогою відставки керівника управління ФСВП по Карелії.

«Ще одна розбіжність – свобода слова в ЗМІ. За словами блоґера, для того, щоб дізнатися остання українські новини – достатньо увімкнути декілька різних каналів і послухати безліч думок, до того ж, і критику влади. З розмахом російської пропагандистської машини – в РФ собі складно таке уявити», – підкреслив активіст.

Також він звернув увагу також на возвеличення росіянами свого минулого і на абсурдність цього факту.

«Українцю не треба пишатися своїм минулим або міфами про нього, щоб відчувати себе нормально. Українцю є чим пишатися вже сьогодні», – зауважив автор.

Крім того, він згадав і про розбіжності у ставленні українців до своїх чиновників та політиків.

«Українець не сприймає владу, як щось абсолютне, інстинктивно не опускає очі в підлогу, у нього не виникає змішане почуття заздрості, трепету і обожнювання побачивши високого чиновника. Влада для українця – це повноваження тимчасових, найманих менеджерів», – підсумував російський блоґер.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ