Екс-депутата Держдуми РФ Дєніса Воронєнкова вбили у Києві

Російський опозиційний політик Ілья Яшин запевнив, що екс-депутата Держдуми Росії Дєніса Воронєнкова в оточенні президента РФ Владіміра Путіна вважали зрадником, тому найімовірніше, що до загибелі політика причетні російські спецслужби. Про це пише Радіо Свобода.

Нагадаємо, вранці 23 березня біля готелю «Прем’єр Палац» у Києві сталася стрілянина. Згодом стало відомо, що вбили колишнього депутата Держдуми Росії Дєніса Воронєнкова

«Воронєнков сприймався в Кремлі навіть не як ворог, а як зрадник. Це набагато гірше в розумінні Путіна», – підкреслив Яшин.

Він зауважив, що позиція Путіна щодо таких питань є відомою. Кремлівський лідер не раз стверджував, що з ворогами можна боротися, можна миритися, але зі зрадниками ні про що домовлятися не можна, зрадників потрібно ліквідувати, вести з ними боротьбу на знищення.

«Для Кремля Воронєнков був саме такою людиною: представник силових структур, екс-депутат Держдуми, він був частиною путінської системи і, в розумінні Путіна, він цю систему зрадив».

Крім того, він розповів, що іще у грудні минулого року стверджував, що Воронєнкову слід подумати про свою охорону.

«Київ – явно не те місто, де опонент Путіна може почуватися в безпеці. Це стало зрозуміло ще після вбивства Павла Шеремета», – підсумував політик.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ