Путіну нині потрібен новий ворог для суспільства

Російський опозиційний політик Лєонід Гозман в інтерв’ю Online запевнив, що у президента РФ Владіміра Путіна виникла необхідність знайти ворога для російського суспільства.

«Україна – недостатній ворог. У цьому сенсі два гідних ворога – Китай і США. Сваритися з Китаєм – самогубство. Залишаються Штати. Крім того, Росія не може нічого запропонувати Дональду Трампу. Він з його ізоляціоністською ідеологією цілком міг би сказати: «Володю, ти на пострадянському просторі роби, що хочеш!» – підкреслив Гозман.

За його словами, Трамп не особливо піклується про долю України, проте він не стане віддавати її «за так».

Як він додав, новий президент США міг би попросити у Путіна ввести наземні війська у Сирії, аби не гинули американські військові.

«Що може Росія запропонувати Дональду Трампу? Боротьбу проти Китаю. Кремль на це не піде. Другий варіант: дружити проти Ірану. Трамп назвав Іран «терористичною державою №1». Але Кремлю важко посваритися з Іраном, тому що Іран і «Хезболла» – союзники РФ у Сирії. Що ж ще хоче Трамп? Боротися з радикальним ісламом, проти зовсім відморожених хлопців, яких він обіцяв знищити. Я особисто підтримую цю мету. Але авіаударів по Сирії недостатньо. Потрібна наземна операція», – заявив російський політик.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ